Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła Starszego
Dzierżążno

KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA ANI

Sobota, 14 Styczeń 2023 r.

KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA ANI


Kiermasz charytatywny dla Ani

Dnia 22 stycznia 2022r. po mszach o 9.00, 10.30, 12.00 w parafiach Dzierżążno i Królów Las odbędą się kiermasze charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony na operację stópek Ani Zawiszewskiej oraz jej dalsze leczenie w Wiedniu.

Podczas kiermaszu będzie można zabrać dowolną rzecz ze stoiska /modlitewniki, książki, obrazy, gry, puzzle, zabawki, przybory szkolne, słodkości i mnóstwo innych przedmiotów/ i wrzucić do skarbonki dobrowolną ofiarę.

Prosimy o włączenie się w akcję i pomoc dla Ani.

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta nakazane
Dzierżążno - godz. 9.00 i 12.00
Gogolewo - godz. 7.30

Święta zniesione
- godz. 9.00 i 16.30

Dni powszednie
- godz. 16.30

Spowiedź

W tygodniu i w niedzielę pół godziny przed Mszą św.