1. Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00

W sobotę Msza św. o godz. 9.00 w intencji Róż Różańcowych

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w niedzielę przed Mszą św.

o godz. 11.00.

4. Zbliża się odpust parafialny ku czci św. Jakuba Apostoła. Jak każdego roku, a szczególnie w tym roku jubileuszowym ku czci sw. Jakuba Apostoła naszego patrona, proszę parafian jak zawsze o pomoc w zorganizowaniu tegorocznego odpustu. Proszę mieszkańców Morzeszczyna o przygotowanie świątyni na odpust.

W dniu odpustu pragniemy jak każdego roku spotkać się na posesji przed plebanią. Jest to spotkanie zwane w pierwotnym kościele-agapa, czyli uczta miłości. Własnie miłość integruje i scala w jeden organizm, w jedno Mistyczne Ciało Chrystusa. Jak zwykle proszę całą parafie o zorganizowanie tego spotkania.

5. Jest nowy numer „Pielgrzyma”