1. Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00.

4. W najbliższy czwartek, piątek i w sobotę o godz. 16.30 będą Msze św. ku czci św. Jakuba Ap. Będą to dni skupienia ku czci sw. Jakuba przygotowujące parafian i nie tylko /Msze św. beda emitowane poprzez facebook / na przeżywanie odpustu parafialnego w Roku św. Jakuba. O godz. 15.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 16.30. Msza św. zbiorowa i ostatni dzień nowenny do św. Jakuba będzie w sobotę. Dlatego na sobote proszę przygotować swoje intencje.

Ze spowiedzi św. przed odpustem będzie można skorzystać w czasie adoracji.

Sobotnia Msza św. nie będzie Mszą św. niedzielną.

5. Zbliża się odpust parafialny ku czci św. Jakuba Apostoła. Jak każdego roku, a szczególnie w tym roku jubileuszowym ku czci sw. Jakuba Apostoła naszego patrona, proszę parafian o pomoc w zorganizowaniu tegorocznego odpustu. Proszę mieszkańców Morzeszczyna o przygotowanie świątyni na odpust.

W dniu odpustu pragniemy spotkać się na posesji przed plebanią. Jest to spotkanie zwane w pierwotnym kościele-agapa, czyli uczta miłości. Własnie miłość integruje i scala w jeden organizm, w jedno Mistyczne Ciało Chrystusa. Jak zwykle proszę całą parafie o zorganizowanie tego spotkania.