Serdecznie pragnę podziękować ks. Wiesławowi za sprawowaną Eucharystię i za wygłoszone do nas Słowo Boże.

Dziękuję za przybycie na uroczystość odpustową wszystkim kapłanom naszego dekanatu z księdzem dziekanem na czele.

Dziękuję siostrom Benedyktynkom Samarytankom z Bielawek za udział we Mszy św.

Dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tegorocznej uroczystości odpustowej ku czci św. Jakuba Apostoła, zwłaszcza mieszkańcom Morzeszczyna, którzy przygotowali świątynię jak i obejście wokół niej na tegoroczny odpust. Za rok proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Gogolewa.

Dziękuję naszym zespołom, służbie liturgicznej.

1. Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00.

4. Pragnę zaprosić jeszcze dzisiaj drogich Parafian i gości na spotkanie zwane w pierwotnym kościele-agapa, czyli uczta miłości. Własnie miłość integruje i scala w jeden organizm, w jedno Mistyczne Ciało Chrystusa.

5. Obrzęd błogosławieństwa pojazdów odbędzie się w sobotę 31.07. i w niedzielę 01.08. po Mszach św.

6. Prosiłbym bardzo, aby zabrać do swoich domów i umieścić w rodzinnym archiwum  historyczną broszurkę na temat naszej parafii i nie tylko. Przy tej okazji chciałbym podziękować przede wszystkim panu Bogdanowi Badziągowi za udokomentowanie historycznych faktów związanych z naszą parafią i wszystim osobom, które wspótworzyli to małe dziełko, które wzmacnia naszą tożsamość parafialną.