1. Za tydzień w niedzielę z uwagi na odpust w Pisecznie Msze św. będą o godz. 7.30 i 9.00 . Mszy św. w Gogolewie nie będzie.

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w sobotę przed Mszą św.

o godz. 18.00.

4. Odpust w Piasecznie ze względu na beatyfikację 12.09. w Warszawie sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego rozpoczyna się w sobotę 11 września uroczystą celebracją przy Studzience o godz. 12.00 pod przewodnictwem ks. bpa Ryszarda Kasyny, Biskupa Pelplińskiego. Oktawa kończy się w Niedzielę Poświęcenia 19 września Dożynkami Gminnymi. Msza dziękczynna przy Studzience o godz. 10.30.

5. Diecezjalny Dzień Chorych w środę 16.09. O godz.10.30 Msza św pod przewodnictwem J.E.Ks. Bpa dra Ryszarda Kasyny

6. Kandydaci do bierzmowania udają się do Piaseczna w sobotę 18.09. na godz. 18.00 i 19.00. Będzie to dzień skupienia rozpoczynające nowy rok przygotowujacy do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszki na pomoc dla Afgańczyków

O pomoc apeluje episkopat, jej organizacją zajmie się Caritas Polska.

8. Z uwagi na brak miejsca na cmentarzu ogłaszam, że z dniem dzisiejszym stary cmentarz przy kościele zostaje zamknięty.

Zmarli będą chowani w grobach po dwudziestu latach od pochówku, w grobach głębinowych lub w grobie, który został wyznaczony do skopania.

Proszę również przesadnie nie tworzyć różnego rodzaju zapór dla spływającej wody, ponieważ woda w niektórych przypadkach zalewa sąsiednie groby co wywołuje postawę niechrześcijańską.