1. Za tydzień w niedzielę z uwagi na oktawę odpustu w Pisecznie Msze św. będą o godz. 7.30 i 9.00 . Mszy św. w Gogolewie nie będzie.

W poniedziałek 13.09. Msza św. o godz. 9.00

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w sobotę przed Mszą św. o godz. 17.00.

4. Diecezjalny Dzień Chorych w Piasecznie w środę 15.09.

5. Kandydaci do bierzmowania udają się do Piaseczna w sobotę 18.09. na godz. 18.00 i 19.00. Będzie to dzień skupienia rozpoczynające nowy rok przygotowujacy do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Afgańczykom. O pomoc apeluje episkopat, jej organizacją zajmie się Caritas Polska.

7. Zwyczajowa zbiórka ofiar na Ziemię Świętą, związana z adoracją Krzyża w Wielki Piątek i Wielką Sobotę, ze względu na stan pandemii nie mogła się odbyć w tradycyjnym terminie. Z tego względu, Ojciec Święty Franciszek podjął decyzję, aby zbiórka na Ziemię Świętą w roku 2021 została przeniesiona na niedzielę, 12 września. Zbiórka do puszki na ten cel będzie za tydzień w niedzielę.