1. Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00 .

W Gogolewie w niedzielę Msza św. o godz. 13.00

W poniedziałek 27.09. Msza św. o godz. 9.00

W I Sobotę Różaniec św. o godz. 8.30 i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P.

2. Zanim przyjmiesz Pana Boga w Komunii św. adoruj Go ( św. Augustyn ). Zapraszam serdecznie na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek.

3. Różaniec św. za zmarłych będzie w niedzielę przed Mszą św.

o godz. 9.00.

4. W tym tygodniu przypadaja Dni Eucharystyczne: I Piątek i I Sobota. W piątek 01.10. o godz. 16.00 wystawienie Najświetszego Sakramenu i spowiedź św. O godz. 16.30 Msza św. Będzie kapłan z dekanatu. Różaniec św. z okazji rozpoczynajacego się października, czyli miesiąca Różańcowego odmówimy w czasie adoracji.

Chorych odwiedzę w piątek 01.10.

5. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Włączmy się w tak potężny nurt modlitwy różańowej z całym Kościołem.

Za odmówienie pięciu dziesiątków różańca w kościele, rodzinie / i nie tylko w październiku / można uzyskać odpust zupełny.

6. Za tydzień w niedzielę 03.10. po Mszy św.o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne nowej grupy przygotowujacej się do bierzmowania. Będą to klasy VII i VIII.

7. W niedzielę 10.10 po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klasy III

8. W środę 29.09. święto śś. Archaniołów: Michała,Gabriela i Rafała.

9. Za tydzień w niedzielę kolekta inwestycyjna